Skip to main content

Zaginęła 15-letnia mieszkanka Grabowa Kościerskiego


27 października 2022
Zaginęła 15-letnia mieszkanka Grabowa Kościerskiego

AKTUALIZACJA:

15-letnia Sandra została odnaleziona cała i zdrowa w Kościerzynie w okolicach dworca PKP. Prawdopodobną przyczyną jej zniknięcia były kłopoty osobiste.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie poszukują zaginionej 15-letniej Sandry G., która ostatni raz była widziana w dniu 24 października 2022 r. w miejscu zamieszkania, z którego wyszła i do chwili obecnej nie powróciła. Nie nawiązała kontaktu z rodziną.

 

Poszukiwana 15-latka mieszka w Grabowie Kościerskim, gmina Nowa Karczma.

 

24 października wyszła z domu do szkoły. Miała zamiar nocować u koleżanki. Do chwili obecnej nie powróciła do domu oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. O zaginięciu powiadomiła mama 15-latki.

 

Zaginiona ma 165 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy  koloru czarnego, ubrana w bluzę koloru jasnego, spodnie białe, buty sportowe białe, posiadała czarny plecak marki Nike.

 

Wszelkie informacje o zaginionej prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie tel. 477423222 bądź kontaktować się z najbliższą jednostką Policji lub za pośrednictwem telefonu alarmowego 112.

 

(r)