Skip to main content

DAMA Chojnice


14 października 2015
DAMA Chojnice

Firma DAMA z Chojnic  funkcjonuje od 1993 roku. Od początku swojej działalności byliśmy nastawieni na rozwój w dziedzinie produkcji osłon okiennych. Zajmujemy się produkcją, sprzedażą i montażem żaluzji, rolet i moskitier. Nasze starania w połączeniu z oczekiwaniami rynku i klientów, pozwoliły na zbudowanie szerokiej gamy oferowanych produktów. Obecnie nasze wyroby wykonywane są na zmodernizowanej hali, z nowoczesną linią produkcyjną. Mamy nadzieję, że nasze propozycje tu zawarte pozwolą Państwu wyposażyć wnętrza mieszkań, domów, biur w optymalne rozwiązania zaciemnienia oraz stworzą oczekiwany klimat.

Wieloletnie doświadczenie, nowoczesny park maszynowy oraz używane do produkcji surowce, pozwalają nam oferować produkty najwyższej jakości, które dzięki sprawnej dystrybucji, dostępne są w wielu punktach na terenie kraju. Wśród odbiorców firmy znajdują się zarówno osoby prywatne, instytucje jak i odbiorcy hurtowi.

Nasze atuty to przyjazne nastawienie do klienta i elastyczne podejście do rynku, bogata oferta, szybka realizacja zamówień i konkurencyjne ceny.

Podstawą naszej firmy są ludzie – ich zaangażowanie, doświadczenie i umiejętności. Wysoka jakość produktów, fachowa obsługa oraz doradztwo w wyborze przysłon okiennych, traktowanie każdego zamówienia indywidualnie – to podstawa, aby zadowolą naszych klientów. Dzięki temu cieszymy się Państwa zaufaniem. Dlatego też, wystarczy jeden telefon lub e-mail, a nasz konsultant odwiedzi Państwa, przedstawi ofertę i doradzi.

www.dama.chojnice.pl