Skip to main content

KISTON - Hotel & SPA


12 września 2015
KISTON - Hotel & SPA

Pragniemy, by nasze apartamenty stały się miejscem, w którym każdy będzie mógł skorzystać z rozkoszy, jaką daje beztroski wypoczynek w bliskim otoczeniu przyrody.

Przygotowaliśmy, więc dla naszych Klientów bogatą ofertę zabiegów relaksacyjnych i pielęgnacyjnych. Nasi wykwalifikowani pracownicy zadbają o to, by czas spędzony w SPA przebiegał w miłej i odprężającej atmosferze. Można u nas poddać się kuracjom odmładzającym lub skorzystać z rozluźniających masaży.

Nasz hotel jest przystosowany do organizacji różnorodnych przyjęć okolicznościowych. W obiekcie znajduje się bardzo elegancko zaaranżowana sala weselna. Zachwyca złoconymi dekoracjami oraz klasycznym żyrandolem, rozświetlającym sklepienie blaskiem, odbijającym się od tysięcy delikatnych kryształków. Emanuje atmosferą magii, co doskonale wpisuje się w podniosły charakter ślubu i wesela Nie tylko sala bankietowa zapiera dech w piersiach! W zachwyt wprawia także lokalizacja na Kaszubach. Obiekt położony jest w urokliwej okolicy, która będzie doskonałym tłem dla zdjęć ślubnych i plenerowych.

 

Hotel Kiston
83-320 Sulęczyno
Kistowo 26

www.hotelkiston.pl

tel. 607 300 500