Skip to main content

BUDZIŃSCY


12 września 2015
BUDZIŃSCY

 

Firma rodzinna Budzińskich, zajmuje się usługami zduńskimi już 4 pokolenie. Posiadamy już ponad stuletnie doświadczenie w budowie pieców.

Nasze usługi to budowa:

- kominki (kominek z otwartym paleniskiem, kominek z wkładem żeliwnym, kominek z rozprowadzeniem powietrza, kominek z płaszczem wodnym)

- kominki kozy (kozy wolnostojące podłączenie oraz wykończenie ścian, gotowy piecyk kaflowy)

- piece kaflowe (piec kaflowy zabytkowy, piec kaflowy dwupoziomowy, piec z postumentem i ławeczką)

- piece chlebowe (piec chlebowy wolnostojący pod zadaszeniem, piec chlebowy w kuchni - placie)

- grille, wędzarnie, kuchnie (grill z/lub wędzarnia z/lub piec chlebowy z/lub kuchnia - plata).


Technologia przekazywana przez pokolenia została znacznie bardziej udoskonalona i poprawiona tak, aby spełniała wymagania naszych klientów oraz w pełni wykorzystywała swoje przeznaczenie. Wykonujemy dla każdego według własnych projektów, ale również przekształcamy je tak, aby były jak najbardziej możliwe do wykorzystania w praktyce. Doradzamy, a także remontujemy kominki źle zbudowane, które zagrażały pożarem. Głęboko wierzymy, że nasze usługi znajdą ogromne zaufanie wśród Państwa. Pracujemy Pracujemy w województwach: pomorskim, kujawskopomorskim, zachodniopomorskim. Okolice miast: Chojnice, Brusy, Bytów, Czersk, Człuchów, Gdańsk, Gdynia, Miastko, Słupsk, Sępólno Krajeńskie, Tuchola oraz Trójmiasto.

Nasze doświadczenie w branży kominkowej jest bardzo duże, więc nie zajmujemy się budową kominków i pieców nieprofesjonalnie. Prosimy o rozważne wybieranie firm zajmujących się tą branżą, gdyż zdarzały się pożary, a nasza firma przyczyniła się wielokrotnie do uniknięcia pożaru.

CHOJNICE, tel. 669270970.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.budzinscy.pl