Skip to main content

SKAT Transport już drugi rok w Kościerzynie


12 stycznia 2017
SKAT Transport już drugi rok w Kościerzynie

Już drugi rok w Kościerzynie funkcjonuje oddział firmy transportowej SKAT Transport. Oddziałem kieruje mieszkanka Kościerzyny, Barbara Piechowska.

Kościerski oddział mieści się w Costerinie, znanym budynku na skrzyżowaniu ulic Staszica i Marii Curie Skłodowskiej. Kolejna placówka znanej polskiej firmy to nie tylko utworzone nowe miejsca pracy, to także korzystna współpraca z wieloma firmami naszego regionu. Realizując międzynarodowe kontrakty pracownicy oddziału angażują przede wszystkim kościerskie firmy transportowe.
Priorytetem dla oddziału SKAT Transport w Kościerzynie jest także obsługa naszych lokalnych firm produkcyjnych, eksporterów i importerów wszelkiego rodzaju dóbr.
Obecny rozwój firmy pozwala na zatrudnienie kolejnych osób na stanowiskach spedytorów, asystentów spedytorów i kierowców. Regularnie do oddziału na staż trafiają młodzi ludzie, którzy są przyuczani do zawodu.

SKAT Transport w tym roku obchodzi 25 lecie, firma jest jedną z największych europejskich firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka). Własna flota nowoczesnych pomarańczowych pojazdów, które często widzimy na drogach naszego regionu i całej Europy, jest nie tylko wizytówką SKAT Transport, ale również miejscem pracy wielu kierowców z naszego regionu.

Pomimo, że firma na rynku kościerskim jest dopiero od dwóch lat, to jest społecznie zaangażowana. Oddział w Kościerzynie brał udział, między innymi w takich akcjach, jak Bieg Morsa, czy rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka.

Oddział w Kościerzynie zaprasza do współpracy i korzystania z usług świadczonych przez firmę: są to między innymi transport drogowy, transport ładunków ponadgabarytowych, usługi przepraw promowych w całej Europie dla pojazdów ciężarowych i dostawczych oraz z szerokiej oferty ubezpieczeń, szczególnie dla przedsiębiorców z branży transportowej i rolników. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału lub telefonicznie 58 681 04 49. Więcej informacji o firmie otrzymają Państwo na stronie: www.skat.com.pl


O SKAT Transport

SKAT Transport to należący do Grupy SKAT operator transportowo-logistyczny specjalizujący się w międzynarodowym i krajowym transporcie drogowym, przeprawach promowych oraz ubezpieczeniach dla branży TSL. Realizuje usługi przede wszystkim dla branży papierniczej, drzewnej, automotive, stalowej, chemicznej i AGD. W branży SKAT Transport wyróżnia się terminowością  i nowoczesnym taborem, natomiast na drogach – swoim charakterystycznym pomarańczowym kolorem samochodów. Mottem przewodnim firmy jest ALWAYS ON TIME.

Spółka posiada nowoczesny tabor własnych zestawów takich marek jak DAF, Mercedes i Scania. Średni wiek pojazdów obecnie wynosi 1,5 roku. W taborze dominują naczepy KRONE i SCHMITZ typu MEGA oraz naczepy intermodalne. Wszystkie pojazdy należące do SKAT Transport posiadają normę EURO5 i EURO6. Firma realizuje przewozy na terenie całej Europy.

SKAT Transport oprócz siedziby w Gdańsku posiada oddziały w: Grodzisku Mazowieckim, Katowicach, Kościerzynie, Świeciu, Łodzi oraz Rzepinie - gdzie znajduje się także baza obsługi technicznej.

Zapisz

Zapisz