Tak jak już informowaliśmy, ze względu na pandemię i obostrzenia tegoroczny Rajd Niepodległości odbędzie się w przestrzeni wirtualnej. Żeby wziąć udział należy zgłosić się w dniu Święta Niepodległości poprzez pocztę elektroniczną. Poniżej publikujemy zadania, które przekazał nam organizator rajdu.

 

Załączone zdjęcia są tylko przykładem. Każdy, kto się zgłosi swój udział otrzyma ponad 20 grafik do identyfikacji.

 

11 listopada w godzinach od 12.00 do 17.00 należy dokonać zgłoszenia i w tym czasie wykonać zadania. Jak? Oto krótka instrukcja* :

 

1.
Zarejestruj się za pośrednictwem emaila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz email zwrotny.

2.
Organizatorzy przydzielą ci numer startowy, który posłuży ci jako twój identyfikator.

3.
Zadania rajdowe:

 

A.
Zaprezentowane na fotografii budynek np. wzór ryciny znajdź w Google Maps [wpisz Kościerzyna (1), w prawym dolnym rogu jest postać ludzika, kliknij na niego - pokażą ci się oznaczone drogi Kościerzyny (2), które są oznaczone na niebiesko. Tym ludzikiem najedź na zaznaczone na niebiesko drogi (3) wędrując po naszym mieście odnajdź dany budynek ze zdjęcia (4)] i wykonaj screena oraz napisz na jakiej ulicy się znajduje (wg. Wzoru Kościerzyna ul. Strzelecka  9 urząd gminy Kościerzyna )

B.
Rozpoznane wszystkie fotografie z opisem ulicy, numerem budynku lub funkcją użyteczności gotowe wraz z krzyżówką i własnym selfie oraz numerem startowym wyślij na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4.
Z emaila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dostaniesz informacje o terminie i miejscu odbiory nagrody końcowej

 

 

 

 

 


* Redakcja "Nowego Pomorza" nie ponosi odpowiedzialności za treść, działanie i skutki udostępnionej instrukcji

 

(r)

 

comments

WYDARZENIA

WYDARZENIA wszystkie artykuły w tej kategorii