Jak informuje Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie, następuje zmiana lokalizacji Nocnej i Świątecznej Opieki Chorych.

 

Na stronie internetowej szpitala czytamy: "Z dniem 13 sierpnia pacjenci zgłaszający się w ramach nocnej i świątecznej opieki chorych, proszeni są o kierowanie się do Planowej Izby Przyjęć mieszącej się po prawej stronie podjazdu dla karetek Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie przy ul. Alojzego Piechowskiego 36.

Podczas przyjęcia obowiązywać będą zasady reżimu sanitarnego. Prosimy o założenie maseczek ochronnych i stosowanie się do zaleceń utrzymania odstępu 2 metry w poczekalni. Przy wejściu pacjent przejdzie przez procedurę, podczas której pracownik dokona pomiaru temperatury oraz poprosi o wypełnienie ankiety weryfikacyjnej stanowiącej wywiad epidemiologiczny.

 

W związku z rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną w Polsce, w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa personelu i pacjentów prosimy o ograniczenie do minimum osób towarzyszących podczas wizyty w placówce.

Nocna i Świąteczna Opieka Chorych czynna jest pon-pt w godz. 18:00-8:00 Soboty, Niedziele i Święta 8:00-8:00. Kontakt telefoniczny pod nr tel. 58 686 08 88."

 

(r)

comments

WYDARZENIA

WYDARZENIA wszystkie artykuły w tej kategorii