W Kościerzynie, w sobotę 1 grudnia odbył się Mikołajkowy Turniej Siatkówki pracowników ZPS „Lubiana S.A”. Na hali „Sokolnia” o Puchar Prezesa walczyło 5 zespołów.  Zwycięzcą po raz kolejny została drużyna „Sklepu”.

 

Mikołajkowy Turniej Siatkówki to ważne wydarzenie w życiu firmy. Co roku pracownicy „Lubiany” wraz z rodzinami spotykają się, aby walczyć o Puchar Prezesa Zarządu firmy. W tym roku pod siatką spotkały się drużyny: „Sklep”, „Drużyna Prezesa”, „Drużyna Łańcucha”, „Budowlani” oraz „Sprzedaż Mix”. Po raz kolejny najlepsza okazała się reprezentacja „Sklepu”.

 

Zawodnicy zwycięskiego zespołu nie ukrywają, że poziom rozgrywek był w tym roku wysoki:
– Każdy Mikołajkowy Turniej „Lubiany” to świetna okazja do integracji i zdrowej rywalizacji wśród pracowników firmy. W tym roku wszystkie drużyny były świetnie przygotowane, dlatego zwycięstwo nie przyszło nam łatwo – mówią reprezentanci „Sklepu”. – Bardzo nas cieszy, że kibicują nam całe rodziny. Dla każdego zawodnika to dodatkowa motywacja do jak najlepszej gry!

– Turniej Mikołajkowy to już tradycja w firmie. Niektórzy czekają na niego cały rok. Z roku na rok poziom gry drużyn jest coraz wyższy, a zainteresowanie meczem większe, co świadczy o dużej potrzebie organizowania spotkań otwartych, gdzie spotykają się osoby pracujące w „Lubianie”, znajomi i przyjaciele – mówi rezes zarządu „Lubiany”, Zbigniew Andrzejewski.

(kz) Fot. ZPS Lubiana

0001
0002
0003
0004
0005
0006
0010
0011
comments

WYDARZENIA

WYDARZENIA wszystkie artykuły w tej kategorii