Obecnie w Sejmiku Województwa Pomorskiego zasiada wielu radnych, których wiek przekracza 60 rok życia. Nie ujmując ich kompetencjom i doświadczeniu należy jednak zwrócić uwagę, że dziś potrzeba młodszych radnych, by odświeżyć spojrzenie na wiele spraw, takich jak edukacja czy bezrobocie.

Wybory samorządowe w Polsce odbędą się 21 października 2018 r.

Młody kandydat z ogromnym doświadczeniem

 

Po raz pierwszy do Sejmiku Województwa Pomorskiego kandyduje Paweł Trawicki (ur. 5 października 1979 r. w Gdańsku). Jest doktorem w zakresie nauk o polityce i adiunktem na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył również podyplomowe studia: prawno-samorządowe, menadżer badań naukowych i prac rozwojowych, doradztwo zawodowe z elementami coachingu oraz kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych w spółkach skarbu państwa.

 

W latach 2001-2005 Paweł Trawicki pracował w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego. Od 2015 r. do 2018 r. był doradcą marszałka województwa pomorskiego, a do teraz jest jego pełnomocnikiem. Oprócz tego od kilku lat Trawicki jest czynnym strażakiem w Ochotniczej Straży Pożarnej.

 

Z takim doświadczeniem i wykształceniem Paweł Trawicki doskonale wie jak funkcjonuje samorząd terytorialny i jakie są jego potrzeby. Dzięki ciągłemu kontaktowi ze studentami na bieżąco poznaje potrzeby młodych absolwentów uczelni wyższych.

 

Dowodem na jego chęć i umiejętność pracy z ludźmi jest to, że Paweł Trawicki w latach 2010-2016 został wybrany na prezesa Oddziału Gdańskiego Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego. Ponadto został odznaczony Medalem 50-lecia Oddziału Gdańskiego Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego (2006 r.) oraz Medalem im. Komisji Edukacji Narodowej (2013 r.).

 

Dr Paweł Trawicki kandyduje do Sejmiku Województwa Pomorskiego z okręgu obejmującego powiaty: gdański, kartuski, kościerski i starogardzki (lista nr 4, pozycja: 3).

 

21 października idź na wybory i wybierz mądrze!

 

Artykuł sponsorowany

comments

WYDARZENIA

WYDARZENIA wszystkie artykuły w tej kategorii