Arriva RP, zagraniczny przewoźnik kolejowy działający w Polsce zapowiada na okres wakacji pociągi z Bydgoszczy nad morze. Dzięki temu od 23 czerwca do 1 września zyska dodatkowe połączenia Kościerzyna i Czersk.

 

Dwie godziny będzie trwała podróż z Bydgoszczy do Kościerzyny przez Czersk. I właśnie połączenia przez Czersk są tymi, o które walczyły samorządy.

 

Pociągi relacji Bydgoszcz - Czersk - Kościerzyna - Gdynia będą kursować w soboty niedziele i święta od 23 czerwca do 1 września. Odjazdy z Kościerzyny ustalono na godz. 9.20 i 17.28. Z Gdyni do Bydgoszczy przez Kościerzynę o godz. 9.32 i 17.31.

 

(r) Fot. Arriva RP


Arriva RP Sp. z o.o. jest częścią grupy Arriva, należącej do Deutsche Bahn. Arriva to wiodącym ogólnoeuropejski operator na rynku usług transportowych, zatrudniający około 54 500 pracowników i prowadzący działalność w 14 krajach Europy. Działając w Czechach, Danii, Węgrzech, we Włoszech, Holandii, Polsce, Portugalii, Słowacji, w Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii Arriva realizuje każdego roku ponad 2,2 miliard przewozów pasażerskich.

comments

WYDARZENIA

WYDARZENIA wszystkie artykuły w tej kategorii