Władze miasta i Gminy Kościerzyna, Kościerski Dom Kultury, Główna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, wykonawca kościerskiej obwodnicy firma Strabag zaprasza wszystkich w sobotę 30 września na Dzień Otwarty Obwodnicy Kościerzyny.

To jedyna taka okazja do przejścia, przebiegnięcia lub przejechania na rolkach środkiem obwodnicy. Gdy inwestycja zostanie oddana do użytku, na nowo wybudowanej trasie już zawsze będzie samochodowy ruch.

Dla wszystkich entuzjastów biegu XXIII Kościerskie Biegi Uliczne będą przeprowadzone w godzinach 9-14 właśnie na obwodnicy. Start i meta na wysokości ulicy Plebanka. Zapisy i szczegółowe informacje na www.remus.tkmedica.pl

Od godz. 14 do 17 trwać będzie piknik rodzinny. W programie imprezy pokazy ratownictwa medycznego, bezpieczeństwo w ruchu drogowym, miasteczko rowerowe, atrakcje dla dzieci (dmuchańce, malowanie twarzy, konkursy), zespół muzyczny, poczęstunek.

 - Zabierzmy ze sobą rowery, hulajnogi, deskorolki, wrotki, łyżworolki i spotkajmy się na Obwodnicy Kościerzyny - zachęcają władze miasta.

(a)

comments

WYDARZENIA

WYDARZENIA wszystkie artykuły w tej kategorii