Kościerscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kościerzynie ustalają przyczyny wypadku, w którym zginął 50-letni mężczyzna. Do tragicznego zdarzenia doszło w środę na terenie jednego z gospodarstw w Wilczych Błotach (gmina Stara Kiszewa).

Wczoraj (5 kwietnia br.) o godz. 16.15 dyżurny kościerskiej policji odebrał zgłoszenie, że na terenie jednego z gospodarstw w gminie Stara Kiszewa zginął mężczyzna. Oficer dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policjantów.
Lekarz pracujący na miejscu stwierdził zgon 50-letniego mężczyzny. Policjanci wspólnie z lekarzem medycyny sądowej przeprowadzili oględziny miejsca wypadku oraz oględziny zwłok, które przewieziono do prosektorium w celu wykonania sekcji. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 50-latek, podczas wykonywania prac polowych, próbował uruchomić traktor. Nieoficjalnie wiadomo, choć wersja ta nie jest jeszcze potwierdzona, rolnikowi złamała się kierownica, wskutek czego wypadł z siedzenia wprost pod koło staczającego się z górki traktora.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

(r)

comments

WYDARZENIA

WYDARZENIA wszystkie artykuły w tej kategorii