Miłośnicy fantastyki, komiksu, mangi i anime pilnie poszukiwani – Biblioteka Gdynia zbiera zgłoszenia od osób, które chcą współorganizować internetowy Pasja Minicon 2020. Możesz dać wykład, poprowadzić ciekawe warsztaty, zorganizować tematyczną dyskusję lub pochwalić się własną twórczością.

Zbliża się trzecia edycja Pasja Minicon – tym razem, ze względu na wyjątkowe okoliczności przenosi się w całości do internetu. Termin wydarzenia to 6 i 7 listopada tego roku (fani fantastyki powinni zapamiętać tę datę), ale już dziś organizator, Biblioteka Gdynia poszukuje pasjonatów, którzy chcą współtworzyć to wydarzenia.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia od osób, które chcą przeprowadzić prelekcję, panel lub warsztaty, a także od artystów i rękodzielników, którzy mają chęć zaprezentować prace w Wirtualnej Strefie Wystawców podczas Pasja Minicon 2020.Cała impreza będzie podzielona na bloki tematyczne, m.in. popkulturalny, literacki czy dalekowschodni – tak, aby definicja fana fantastyki maksymalnie się poszerzyła, zahaczając też o komiks, mangę i anime.

Pasja Minicon to konwent fantastyczny organizowany przez Bibliotekę Gdynia wraz z grupą inicjatywną Ratel Squad. Przewidywane atrakcje tegorocznej edycji online to m.in: prelekcje, panele i spotkania z autorami. Udział w imprezie będzie bezpłatny. Można już dołączyć do facebookowego wydarzenia, aby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi Pasja Minicon.

Formularz zgłoszenia    

comments