Sopoccy policjanci prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia ciała mężczyzny. Do zdarzenia doszło w jednym z lokali na terenie Sopotu, gdzie pokrzywdzony w wyniku pchnięcia przewrócił się i doznał obrażeń ciała.

 
Od października 2019 roku sopoccy policjanci prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia ciała mężczyzny w jednym z lokali na terenie Sopotu.  W trakcie prowadzonych działań funkcjonariusze przeanalizowali zabezpieczone monitoringi i ustalili, że związek ze sprawą ma dwóch mężczyzn, których wizerunki publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112A.

Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 58 52-16-222 (dyżurny komendy), 58-52-16-249 (prowadzący postępowanie) lub na numer alarmowy 112 albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Informację można przekazać także mailowo pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

(r)

Sopot – Szukamy mężczyzn mających związek ze sprawą uszkodzenia ciała 2
Sopot – Szukamy mężczyzn mających związek ze sprawą uszkodzenia ciała 3
Sopot – Szukamy mężczyzn mających związek ze sprawą uszkodzenia ciała 4
Sopot – Szukamy mężczyzn mających związek ze sprawą uszkodzenia ciała 5
comments