"Szpitale Pomorskie" z wysoką oceną akredytacyjną
"Szpitale Pomorskie" uzyskały akredytację Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, zdobywając wysoką ocenę na poziomie 88%.
Ocena została sporządzona na podstawie wizytacji, analizy dokumentacji oraz rozmów przeprowadzonych przez ekspertów, którzy odwiedzili placówki w pierwszym tygodniu marca.
Proces akredytacyjny poprzedziły wielomiesięczne przygotowania oraz zaangażowanie zarówno personelu medycznego, jak i administracyjnego. Podczas szczegółowego audytu oceniano m.in. organizację pracy, procedury medyczne, bezpieczeństwo pacjentów, jakość dokumentacji oraz efektywność zarządzania placówkami.
- Otrzymanie certyfikatu akredytacyjnego, z wysoką punktacją to dowód na to, że prowadzone działania idą w dobrym kierunku. To efekt pracy całego zespołu, który nieustannie dąży do podnoszenia standardów opieki nad pacjentem. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego sukcesu. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort osób, które powierzają nam swoje zdrowie. – podkreśla Jolanta Sobierańska-Grenda, prezes Zarządu "Szpitali Pomorskich".
Akredytacja Centrum Monitorowania Jakości jest jedną z kluczowych ocen w polskim systemie ochrony zdrowia i przyznawana jest placówkom spełniającym rygorystyczne wymagania dotyczące jakości oraz bezpieczeństwa świadczonych usług medycznych.
- Serdecznie dziękuję wszystkim Pracownikom za codzienne zaangażowanie i wysiłek, który pozwala na doskonalenie świadczeń udzielanych w "Szpitalach Pomorskich". A Pacjenci mogą nadal obdarzać nas swoim zaufaniem – dodaje prezes Jolanta Sobierańska-Grenda.
(mp)
- Serdecznie dziękuję wszystkim Pracownikom za codzienne zaangażowanie i wysiłek, który pozwala na doskonalenie świadczeń udzielanych w "Szpitalach”Pomorskich". A Pacjenci mogą nadal obdarzać nas swoim zaufaniem – dodaje prezes Jolanta Sobierańska-Grenda.