UA-57097473-1
 

Wiadomości

NAJNOWSZE

 

Wyobraź sobie że startujesz z własną firmą i masz na to tylko 6 dni. Jak skompletujesz zespół? Kogo poprosisz o pomoc? Jak podzielisz obowiązki? Co będzie Twoim produktem? Jak poradzisz sobie z finansami, marketingiem i konkurencją, która nigdy nie śpi? Szansę na sprawdzenie siebie w roli przedsiębiorcy już za moment będą mieli uczestnicy programu Gdynia Business Week.

Gdynia Business Week to sześciodniowy kurs kreatywności i przedsiębiorczości dla uczniów liceów i techników. Wzorowany na amerykańskim programie szkoły letniej Washington Business Week, prowadzony jest w języku angielskim przez instruktorów i liderów biznesu ze Stanów Zjednoczonych.

Dla wielu uczestników program Gdynia Business Week to pierwszy kontakt ze światem biznesu. Pod opieką mentorów mają oni wyjątkową możliwość postawić pierwsze kroki w biznesie, zdobyć pewność siebie i kwalifikacje, które będą mogli wykorzystać przy realizacji własnych projektów w przyszłości.

Techniki komunikacyjne, negocjacje, umiejętność nawiązywania kontaktów, praca w zespole... W trakcie zajęć w kilkunastoosobowych grupach uczestnicy poznają tajniki prowadzenia własnej firmy, ćwiczą umiejętność autoprezentacji i w naturalny sposób szlifują język angielski. A co jeszcze ważniejsze - poznają inspirujących ludzi i dobrze się bawią. Bo w końcu wakacje się jeszcze nie skończyły!

Ósma edycja Gdynia Business Week odbędzie się w dniach 21-26 sierpnia. Program realizowany jest przez Urząd Miasta Gdyni we współpracy z amerykańską organizacją Foundation for Private Enterprise Education, pomysłodawcą Washington Business Week. Gdyńska edycja programu organizowana jest na terenie III Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni.

(r)

Informacje i zapisy: Urząd Miasta Gdyni, Samodzielny Referat Współpracy z Zagranicą, tel: 58 668 8205, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

comments
loading...
loading...