Drukuj

Policjanci z Rumi szukają zaginionej 13-letniej Oliwii Mielewskiej. Dziewczyna wczoraj wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła do swojego miejsca zamieszkania.

13-letnia Oliwia Mielewska wyszła ze swojego miejsca zamieszkania w Rumi przy ul. Poznańskiej i do chwili obecnej nie wróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodzicami.

Rysopis zaginionej: wzrost 154 cm, szczupła budowa ciała, włosy pofarbowane (w kolorze jak na zdjęciu) do ramion, oczy niebieskie, cechy charakterystyczne: dwa pieprzyki na szyi po prawej stronie.

Ubiór w chwili zaginięcia: fioletowa bluzka z krótkim rękawem, na plecach na bluzce duża róża w kwadratowej ramce, spódniczka materiałowa w kratkę koloru szaro-czarnego, czarne buty sportowe.

 

Osoby, które od chwili zaginięcia widziały Oliwię Mielewską lub mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Rumi pod numerem tel. 47 742 99 22 numerem alarmowym 112 lub z najbliższą jednostką Policji.

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

(r)